Kasparo Petkaus paramos ir palaikymo koncertas

Jaunasis būgnų talentas trokšta studijuoti Amsterdamo muzikos akademijoje

Kasparas Petkus – jaunas talentingas būgnininkas, kuris siekia savo svajonės studijuoti Amsterdamo muzikos akademijoje. Jis prašo tik ateiti į jo ir draugų koncertą ir pagal savo galimybes paaukoti .
Muzikos konservatorija Amsterdame – viena labiausiai žinomų konservatorijų pasaulyje. Kiekvienas, kuris pasirenka studijuoti Amsterdamo konservatorijoje, gauna universalią programą su daugybę galimybių asmeniniam tobulėjimui. Geriausių mokytojų patarimai bei skatinanti aplinka užtikrina, kad studentai taptų aukščiausio lygio muzikantais. Daugybė specialių projektų bei stiprus santykis tarp teorijos ir praktikos studijų metu garantuoti. Aukšto lygio švietimo kokybė bei kultūrų įvairovė Amsterdame studentams duoda galimybę tapti ne tik geriausiais muzikantais ar mokytojais, bet ir plačių pažiūrų meno kūrėjais.
Maždaug apie tūkstantį du šimtus studentų iš Nyderlandų bei kitų pasaulio šalių dalyvauja Amsterdamo konservatorijos kursuose, kuriuos apima klasikinė muzika, džiazas, ankstyvoji muzika, opera, latino bei pop muzika. Daugybė įvairių projektų studijuojant yra tiesiogiai susiję su praktika. Pavyzdžiui : studentai koncertuoja ,,Concertgebouw’’ , ,,Bimhuis” , ,, Muziekgebouw aan ‘t IJ” , ,,Beurs van Berlage” , ,,Melkweg” ar ,,Paradiso”.
Daug studentų iš užsienio atvyksta studijuoti Amsterdame tam tikrą laikotarpį, o daugelis mūsų studentų turi galimybę keliems mėnesiams arba vieneriems metams pasimokyti kitoje užsienio konservatorijoje. CvA (Amsterdamo konservatorija) bendradarbiauja su akademiniais kursais visame pasaulyje. Be to, kiekvienais metais yra kviečiama daug svečių mokytojų iš Nyderlandų ir užsienio įvairiems ,,workshopams”, paskaitoms .
Jau gana seniai sužinojęs apie šios konservatorijos galimybes bei susipažinęs su dėstytojais ir studentais Kasparas įstojo ir nori pilnai pasinerti į šias nuostabias studijas bei pasiekti puikių rezultatų ir taip garsinti Klaipėdą ir Lietuvą.
Labai tikimės jūsų palaikymo.

KASPARAS PETKUS – MUŠAMIEJI, VYKINTAS JASAITIS – GITAROS, ANTANAS BALSYS – BOSINĖ GITARA, MARTYNAS ŠIAULYS – KLAVIŠINIAI.

Koncertas vyks Muzikiniam klube ,,Raketa“, rugpjūčio 10 d. (penkt.) 20 val., įėjimo mokestis tėra auka studijoms Amsterdamo muzikos akademijoje.